Tiktok, dünya çapında kullanılan bir video platformudur. Keşfet özelliği popüler bir özelliktir. Tiktok keşfet Saat 2023 Türkiye’de bu konu giderek önem kazanacaktır.

Tiktok ‘u keşfetmek Hesabınızı büyütmek için saatlere sahip olmak önemlidir çünkü keşfedilen videolar popülerlikleri nedeniyle çok sayıda beğeni, yorum ve paylaşım alacaktır. Tiktok Keşfet Saatleri hakkında bir makale yazdık :. Bu yazıya yorum bırakmayı unutmayın🙂

Tiktok Keşif Saatleri Türkiye, 2023

Abone, yorum ve beğeni almak istiyorsanız gönderilerinizi veya videolarınızı sosyal medyada doğru zamanda paylaşmalısınız. Sosyal medya platformlarının hepsinin paylaşım için farklı saatleri vardır. Buna video ve gönderi paylaşımı da dahildir.

Tiktok, tiktok’u keşfetme konusunda benzersiz bir yaklaşıma sahiptir. Burada öncelikli konu, tiktok’un kullanıcı tabanının yaşı ve kullanım saatleridir.

Tiktok Saatler Tablosu paylaşmak için kullanılabilir, ancak tüm profillerle çalışmayabilir. Tiktok Analizleri, hedef kitleniz için hangi tiktok saatlerinin en iyi olduğunu belirlemenize yardımcı olabilir.

Tiktok Keşif Günleri

Tiktok keşif saatleri tablosu

Pazartesi 18:00 – 00:00
Salı 21:00 – 12:00
Çarşamba 18:00 – 03:00
Perşembe 19:30 – 01:00
CUAnne 18:00 – 12:00
Cumartesi 19:00 – 00:00
Pazar günleri 11:00 – 17:00

Tiktok fenomeni, bu saatlerde kitlesiyle içerik paylaşmak için Tiktok keşif saatleri tablosunu sıklıkla kullanıyor.

Tiktok hesabınızı büyütmek istiyorsanız tiktok keşif saatleri tablosuna ek olarak tiktok keşif günlerindeki saatlerin yoğunluğuna da bakmalısınız. Tiktok’un sonbahar ve keşif saati tabloları hesabınızı büyütmenizde size yardımcı olacaktır.

Tiktok keşfet saat listesi e-ticaret için tavsiye edilir. Bu tiktok keşfet saatleri listesi, e-ticaret siteniz için oluşturduğunuz içeriği viral hale getirmek için kullanılabilir.

 • Pazartesi: 11:00 – 15:00 – 3:00
 • Salı: 07:00 – 9:00 – 14:00
 • Çarşamba 12:00, 16:00 ve 13:00
 • Perşembe: 17:00, 14:00 ve 12:00
 • Cuma: 10:00, 18:00 ve 20:00
 • Cumartesi 16.00, 12.00 ve 13.00
 • Pazar: 12:00 – 13:00 ve 9:00

Aşağıdaki adımları izleyerek Tiktok keşfine katılabilirsiniz

Aşağıdaki noktaları gözden geçirin çünkü tiktok’un videolarını paylaşmadan önce paylaştığınız ve hazırladığınız içeriğe göre video paylaşırsanız tiktok için keşif saatleri daha fazla olacaktır.

 1. Viral içerik oluşturun
 2. Video serisi üretin
 3. Açıklamalarınızda anahtar kelimeler önemlidir
 4. Canlı Yayınlar
 5. Yorumları Teşvik Edin
 6. Videolarda tanıtımları kullanın

Tiktok için keşif saatlerini nasıl ayarlayabilirim?

Tiktok için keşif süresi durumunuza bağlı olarak değişir. Paylaşmak için en iyi zamanı belirlemek için kitleniz hakkında bilgiye ihtiyacınız olacak. Kullanıcılarınız hakkında veri toplarken nelere dikkat etmelisiniz?

İnsanların tiktok’u hangi saatlerde kullandığını, önceki gönderileri kaç kez beğendiklerine veya yorum yaptıklarına bağlı olarak aldığınız istatistiklere bakarak öğrenebilirsiniz. Bu bilgileri, ulaşmak istediğiniz kitleyi bulmak için kullanabilir ve ardından içeriğinizi en uygun zamanda paylaşabilirsiniz.

Tiktok’un kullanıcıları viral videoları paylaşma, beğenme ve yorum yapma konusunda hızlıdır. Viral videoların sahipleri sürekli tekrarlandıkları için çok fazla ilgi görüyorlar.

Tiktok Hesabınızı Ücretsizden Ücretli Hesaba Yükseltin. Tiktok, profesyonel kullanıcıların kitlelerini anlamalarına yardımcı olmak için ayrıntılı istatistikler sağlar. Bu istatistikler 2022 yılında tiktok keşfetme sürelerini belirlemek için faydalı olacaktır.

Tiktok Discover’a nasıl girebilirim?

Yukarıda Tiktok Keşfet’te yer almak için doğru saatlerde paylaşım yapmanın önemini vurgulamıştık. Şimdi Tiktok Keşfet saatleri dışında da hesabınızı ulusal ve küresel kitlelere ulaştırmak için neler yapabileceğinizi detaylı olarak anlatacağız.

Anahtar kelimeler ürününüzü tanımlamak için harika bir yoldur

Organik arama sonuçları yeni takipçiler ve beğeniler kazanmak için harika bir yoldur. Tiktok yalnızca google arama sonuçlarında değil, tiktok web sitesinde de görünür. Google arama sonuçları görüntülemeleri, yorumları ve beğenileri artırabilir.

Hastagh’ları kullanın

Hedef kitlenize ulaşmak için Türkiye ve hastagh kullanılabilir. Hastagh hedef kitleye ulaşma şansınızı artıracaktır.

Tiktok Analizör

Hedef kitlenizi anlamak için tiktok analizlerini kullanın. Bu, en son tiktok trendlerinin zirvesinde kalmanıza ve çok sayıda yorum ve beğeni almanıza yardımcı olacaktır. Hedef kitlenizin hareketleri, cinsiyeti ve konumu hakkında bilgi edinerek tiktok’ta ne kadar zaman geçirdiklerini öğrenmek için tiktok analizlerini kullanabilirsiniz.

Video serisi üretin

Video serileri her zaman faydalıdır. Viral olma potansiyeli olan içeriği kaç kez paylaşırsanız paylaşın kitlenizin saygısını kazanacaksınız. Hem Tiktok kitlesinin ilgisini çekecek hem de kaliteli içerikler üretmelisiniz.

Tiktok SEO Uyumlu

Tiktok Seo, tiktok’unuzu doğal ve algoritmaya uygun bir şekilde optimize edecektir. Arama sonuçlarında görünecek ve kolayca bulunacaktır. Tiktok’un SEO’su daha fazla abone ve beğeni kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Tiktok Exploit Hilesi

Tiktok’un bulucu hilelerini kullanarak tiktok videolarınızın viral olmasını sağlayın.

Tiktok’un keşif hilesi, organik olarak yapabileceğiniz basit bir dizi ipucudur. Tiktok Keşfet hilenizi oluşturmak için tiktok’taki paylaşım saatleri tablosuna bakarak başlayın. Tiktok Keşfet zaman tablosu, paylaşabileceğiniz günleri ve saatleri belirlemek için kullanılabilir. Ayrıca tiktok hashtag’lerini ve tiktok saatini de kullanabilirsiniz.